+370 655 01049, +370 699 48212 info@finansinissaugumas.lt

Partneriai

Džiaugiamės turėdami stiprius partnerius, kurie mums padeda teikti paskolas palankiausiomis sąlygomis. Ši partnerystė leidžia mums pasisemti patirties bei pritaikyti naujas inovacijas, todėl galime jums suteikti aukščiausios kokybės finansines paslaugas. Taip galime būti užtikrinti, kad pateiksime jūsų lūkesčius atitinkančius pasiūlymus ir padėsime užtikrinti finansinį saugumą, kuris ir yra mūsų įmonės prioritetas.

„BLender Global“ buvo įkurta pagal tarpusavio skolinimo (angl. Peer-to-Peer) modelį. Šis modelis – vienas sėkmingiausių visame pasaulyje. Jis gerokai sumažino palūkanų normų skirtumus tarp skolintojų ir skolininkų.
„Bigbank“ AS buvo įkurtas 1992 Tartu mieste, Estijoje. Dabar „Bigbank“ yra vienas iš lyderiaujančių specializuotų bankų Europoje, teikiančių vartojimo ir verslo paskolas. Tai leidžia įvertinti kiekvieno kliento situaciją ir pateikti individualų pasiūlymą, atitinkantį jo lūkesčius.

TF Bank – tai internetinis paskolų bankas, mes dirbame jau daugiau negu 30 metų. Savo veiklą pradėjome Švedijoje, o šiandien veiklą vykdome jau dešimtyje Baltijos jūros regiono šalių. Šiuo metu Lietuvoje teikiame vartojimo paskolas ir refinansavimo paslaugas…

Mes – lietuviškas bankas, kurio būstinė yra Vilniuje, tačiau šaknys norvegiškos. Vieni pirmųjų Lietuvoje gavome Europos Centrinio Banko išduodą specializuoto banko licenciją, o aktyviai veikiame nuo 2021 metų pradžios.
GENERAL FINANCING BANKAS – 2005 m. pradėjome veiklą kaip lietuviškas finansinis startuolis. Nuo 2013-ųjų priklausome Švedijos finansų grupės patronuojančiai bendrovei „Marginalen AB“. 2020 m. mums buvo itin reikšmingi, nes tapome specializuotu banku.