+370 655 01049, +370 699 48212 info@finansinissaugumas.lt

Padedame gauti paskolą palankiausiomis sąlygomis

Ar jums reikia finansavimo, bet nenorite prarasti laiko ir pinigų derybose su skirtingomis finansų įstaigomis?

Mes čia, kad padėtume jums gauti paskolą palankiausiomis sąlygomis. Atsižvelgiant į jūsų finansinę situaciją ar poreikius, mes siūlome kelias paskolų rūšis, kurios gali atitikti jūsų individualius reikalavimus.

R

VARTOJIMO PASKOLA

Vartojimo paskola leidžia įgyvendinti įvairiausius poreikius: nuo namų atnaujinimo, buitinės technikos ar automobilio įsigijimo iki netikėtų išlaidų padengimo. Mes padedame fiziniams asmenims gauti vartojimo paskolą nuo 1000 iki 30 000 Eur.

plačiau…

R

PASKOLA AUTOMOBILIUI

Paskola automobiliui įsigyti padeda džiaugtis nauju ar naudotu automobiliu iš karto, o mokėti už jį leidžia dalimis. Tai praktiškas pasirinkimas žmonėms, kurie siekia atsinaujinti ar įsigyti asmeninius poreikius tenkinančią transporto priemonę.

plačiau…

R

BŪSTO REMONTO PASKOLA

Paskola būsto remontui leidžia mėgautis namų šiluma ir naujais patogumais nieko nelaukiant. Atnaujinkite turimą ar ką tik įsigytą būstą. Remontuokite namus, atsinaujinkite baldus, buitinę techniką ar atlikite kitus reikiamus darbus.

plačiau…

R

PASKOLŲ REFINANSAVIMAS

Paskolų refinansavimas yra optimalus sprendimas, supaprastinantis turimus finansinius įsipareigojimus kredito ar lizingo bendrovėms bei bankams. Refinansavimas suteikia galimybę atitolinti įmokų mokėjimą, sumažinti mėnesinę įmoką…

plačiau…